در حال بارگذاری...
اخبار

لوکال بیت کوینز سرمایه بلوکه شده ایرانی ها را آزاد میکند!

لوکال بیت کوینز

بحث بلوکه شدن سرمایه کاربران ایرانی در اکسچنج ها و صرافی های بین المللی بحث جدیدی نیست و از لوکال بیت کوینز گرفته تا اکسچنج های بزرگی نظیر بیترکس بارها، دارایی کاربران ایرانی را بلوکه کرده و به بهانه های تحریم، از ارائه خدمات به ایرانیان امتناع کرده اند.

لوکال بیت کوینز که به عنوان یکی از پلتفرم های امن و مطمئن خرید و فروش بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال فعالیت میکند چند ماه قبل اقدام به مسدود کردن اکانت کاربران ایرانی نموده و امکان برداشت از حساب را غیرفعال نمود. این اقدام در ادامه فعالیت های مشابه توسط صرافی های خارجی صورت پذیرفت.

لوکال بیت کوینز

لازم به ذکر است که مدل فعالیت لوکال بیت کوینز به صورت اکسچنج اوردرمحور نبوده و خریداران و فروشندگاه به واسطه درج آگهی خرید یا فروش بیت کوین در این سامانه با یکدیگر معامله میکنند.

چند روز قبل خبر مریوط به رفع محدودیت صرافی بیترکس برای ایرانیان را منتشر کردیم و شرایط اعلام شده که تنها اجازه انتقال دارایی به صرافی های مورد تایید را می داد. در همین راستا طبق اخبار اعلام شده، لوکال بیت کوینز اجازه برداشت دایی کاربران ایرانی را فراهم خواهد کرد.

مطابق تصویر زیر که مربوط به مکاتبه یکی از فعالان حوزه ارز دیجیتال با لوکال بیتکوین می باشد، این پلتفرم اجازه فعالیت کاربران ایرانی را نخواهد داد و دیگر ایرانیان امکان خرید و فروش ارزهای دیجیتال را نخواهند داشت، اما بر اساس شرایط اعلامی میتوانند موجودی حساب خود را به صرافی ها و یا والت دیگر منتقل نمایند.

لوکال بیت کوینز

 

در ادامه متن مکاتبه صورت گرفته کاربر ایرانی با مدیران این پلتفرم آمده است:

کاربر:

من به سایت شما اعتماد کردم و در اون سرمایه‌گذاری کردم. من خونه‌ام رو فروختم و باهاش بیت کوین خریدم. لطفا بهم اجازه بدید دارایی‌هام رو خارج کنم. اگه سیاست‌های شما با کشور من منطبق نیستند، لطفا فقط بهم اجازه بدید اکانتم رو خالی کنم. مثل بایننس و بقیه سایت‌ها. اگر اکانت من رو باز نکنید، زندگی‌ام نابود خواهد شد. 

لوکال بیت کوینز:

سلام. در نظر داشته باشید که اگر از قبل اکانتی داشته باشید، قادر خواهید بود که بیت کوین خود را خارج کنید؛ ولی دیگر قادر نخواهید بود که در این پلتفرم به خرید و فروش بپردازید. بابت مشکلات پیش آمده عذرخواهی می‌کنیم. 

 

امید است کاربران ایرانی به جای تحمل ریسک ها و مشکلات مشابه، برای یک بار تصمیم به استفاده از سرویس های ایرانی بگیرند. البته خلا پلتفرمی با امکانات به روز و در سطح بین المللی نیز مزیر بر علت است، و این امر انگیزه ای برای تیم نیل است تا با توسعه یک اکسچنج کامل با امکانات مورد نیاز، زیرساخت لازم برای ترید کاربران ایرانی را فراهم آورد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس