در حال بارگذاری...
اخبار

خرید و فروش بیت کوین و ارزهای دیجیتال بدون احراز هویت

احراز هویت صرافی

همانطور که در مطلب نیل : اکسچنجی برای تریدرهای ایرانی اعلام کردیم، انگیزه شکل گیری اکسچنج نیل، برطرف کردن مشکلاتی بود که در زمینه خرید و فروش بیت کوین و ارزهای دیجیتال حس میشد. در کنار مواردی مثل امنیت، عدم تنوع ارزها و همچنین نبود پلتفرمی برای ترید جفت ارزهای کریپتو، موردی که به شدت در ذوق میزد نحوه احراز هویت در اکسچنج های ایرانی بود.

احراز هویت صرافی

نحوه احراز شدن هویت کاربران در صرافی های ارز دیجیتال بسیار زمان بر می باشد تا جایی که کاربری که برای خرید و فروش بیت کوین یا مقداری ارز دیجیتال به این پلتفرم ها مراجعه میکند گاها ممکن است تا چند روز هم منتظر تایید اطلاعات خود بماند و این یعنی اتلاف وقت برای کاربران که گاها میتواند هزینه هایی نیز برای یوزرهای ایرانی تحمیل کند.

احراز هویت

چالش نحوه احراز هویت برای خرید بیت کوین

بحثی که برای تیم نیل بسیار آزاردهنده است مدل احراز هویت در صرافی های ایرانی است جایی که کاربران می بایست یک سلفی از خود و تصویری از کارت ملی را به همراه یک نوشته برای وبسایت ارسال نمایند. ماسوای زمان بر بودن این روش در کل چنین احراز هوینی ذهنیت خوبی برای کاربران ندارد و میتواند منجر به دلزدگی کاربران شود.

خرید بیت کوین و ارزهای دیجیتال بدون نیاز به احراز هویت

نیل برای برطرف کردن این مشکلات در قدم اول بحث ارسال سلفی و تصویر کارت ملی را به کل حذف کرده است و کاربران صرافی نیل هیچ نیازی به ارسال تصویر سلفی از خود ندارند. در ادامه با تسهیل کردن فرآیند کاری در نیل، کاربران میتوانند خیلی سریع در این صرافی عضو شده و اقدام به خرید و فروش ارزهای دیجیتال نمایند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس