در حال بارگذاری...
اخبار

شرط بیترکس برای خروج سرمایه تریدرهای ایرانی

صرافی بیترکس

صرافی بیترکس از جمله صرافی های ارز دیجیتال است که بارها اقدام به بستن اکانت کاربران ایرانی نمونه و محدودیت هایی برای آی پی ایران نیز ایجاد کرده است. به ویژه در جریان مسدود کردن حساب تریدرهای ایرانی، در تاریخ (20 مهر 96) بسیاری از کاربران سرمایه خود را از دست دادند.

به نظر میرسد این صرافی در اقدامی جدید راهکاری برای کاربران ایرانی ارائه داده است تا حداقل بتوانند اصل سرمایه خود را از این اکسچنج خارج نمایند. هر چند که در این ایمیل شروطی برای کاربران لحاظ شده است که از نظر تیم نیل، شروط منطقی ای نمیباشد. در ادامه جزییات این ایمیل و نحوه خروج سرمایه را بررسی میکنیم.

صرافی بیترکس

📑 جزئیات ایمیل ارسالی از طرف بیترکس :

🔵 در حدود اکتبر سال 2017 ، حساب شما پس از بازنگری معلوم شد که شما ممکن است در کشوری یا منطقه ای زندگی می کنید که Bittrex اجازه فعالیت توسط دفتر کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری ایالات متحده (OFAC) را نداشته است و به دلیل نقض شرایط خدمات ما در ماه مه سال 2018 ، Bittrex تقاضایی را برای اجازه آزاد كردن وجوهی كه در حال حاضر برای مالكان منجمد شده است ، ارائه كرد. این برنامه اخیراً اعطا شده است و ما در حال نوشتن هستیم تا به شما اطلاع دهیم كه می توانید وجوه خود را به مبادله دیگری بازگردانید.

🔵 با این حال، طبق قانون ایالات متحده و مجوزی که از طرف OFAC به ما اعطا شده است، شما فقط می توانید وجوه خود را به کیف پول انتقال دهید که 1) در ایران ، سوریه ، کوبا یا منطقه کریمه اوکراین واقع نشده باشد. 2) مشمول صلاحیت دفتر کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری ایالات متحده نیست. و 3) در حال حاضر مشمول مجازات های مستقر در ایالات متحده نیست.

🔵 برای دریافت وجوه خود باید موارد زیر را انجام دهید:

ایجاد یک حساب کاربری در صرافی یا کیف پول میزبان که 1) در ایران ، سوریه ، کوبا یا منطقه کریمه اوکراین واقع نشده است. 2) مشمول صلاحیت دفتر کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری ایالات متحده نیست. و 3) در حال حاضر مشمول مجازات های مستقر در ایالات متحده نیست.
گر قبلاً این کار را نکرده اید، با استفاده از آدرس ایمیلی که برای ثبت نام Bittrex خود استفاده کرده اید، در support.bittrex.com آدرس ولت را وارد کنید.

از منوی کشویی در بالای صفحه استفاده کنید و OFAC درخواست برداشت را انتخاب کنید.

روی لینک، تعیین نام صرافی یا کیف پول میزبانی که قصد ارسال وجوه خود را دارید، و آدرس مربوط به هر یک از ارزهای رمزنگاری شده را پر کنید. پی دی اف را همراه با تیکت پشتیبانی ارسال کنید. لطفاً توجه داشته باشید که اگر مانده شما از حداقل میزان برداشت کیف پول باشد، نمی توانید آن را پس بگیرید. بعلاوه، برای آزادسازی وجه شما ممکن است به روشهای شناسایی دیگری نیاز داشته باشیم. به یاد داشته باشید، معاملات Cryptocurrency غیر قابل برگشت هستند، و Bittrex مسئولیت خطا در تعیین آدرس مناسب نخواهد بود.

🔵 این روش باید تا 15 مارس 2020 انجام شود تا شما بتوانید بودجه خود را دریافت کنید.

با احترام
تیم پشتیبانی Bittrex

 

همانطور که قبللا هم اشاره کرده ایم اقدامات مشابه اکسچنج های خارجی، انگیزه گروه نیل را برای توسعه پلتفرمی قدرتمند بیش از پیش افزایش میدهد.

نیل: دروازه ورود به دنیای ارزهای دیجیتال

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس