در حال بارگذاری...
اخبار
کیف پول تتر tether (USDT)

نیل، کیف پول امن و بدون کارمزد تتر Tether(usdt)

تتر از جمله ارزهای دیجیتال استیبل کوین (stable coin) در مارکت میباشد. به این معنی که هر یک تتر توسط یک دلار آمریکا پشتیبانی می‌شود. و ارزش آن همیشه معادل یک دلار باقی می ماند.

یکی از مهم ترین علل شکل گیری استیبل کوین ها، حفظ ارزش دارایی های سرمایه گذاران و تریدرها در نوسانات بازار کریپتو میباشد. و معمولا در زمان نوسانات شدید، تریدرها دارایی خود را به tether تبدیل میکنند تا اصل سرمایه حفظ شود.

نماد تتر در اکسچنج ها و صرافی های مختلف USDT می باشد که به صورت ترکیبی از USD نشان گر دلار آمریکا و Tether است.

کیف پول تتر tether (USDT)

علت ثبات قیمت تتر چیست؟

این توکن با پشتیبانی دلار آمریکا ایجاد شده است.به این معنی که برای ایجاد یک توکن USDT، یک دلار به عنوان ضمانت در حساب بانکی نگهداری میشود. این مساله باعث ثابت ماندن قیمت tether شده است چرا که به مرور بازیگران مارکت ارزش هر توکن تتر را یک دلار تثبیت شده قلمداد کرده اند. همانطور که اشاره کردیم به دلیل قیمت ثابت، تتر ها معمولا برای سرمایه گذاری خریداری نمی‌شوند و اغلب برای خرید یا ذخیره پول استفاده می‌شوند.

انواع تتر

tether به عنوان یک توکن (ارز دیجیتالی که بلاکچین اختصاصی ندارد) در حال حاضر بر روی سه شبکه بلاکچین شامل بیت کوین، اتریوم (در قالب توکن ERC20) و ترون (TRC20) تعریف شده است. در این مقاله کیف پول مناسب برای نگه داری tether تعریف شده در شبکه اتریوم معرفی میشود. لازم به ذکر است تتری که روی شبکه های اتریوم و ترون تعریف شده است دارای کارمزد کمتری نسبت به تتر بیت کوین میباشد.

کیف پول تتر tether (USDT)

نگهداری تتر

سوال بسیاری از سرمایه گذاران و خریداران تتر، این است که این ارز دیجیتال را کجا نگهداری کنند؟ در حالت کلی برای نگهداری یک کوین از والت و یا صرافی استفاده میشود. اما شرایط برای کاربران ایرانی کمی سخت تر است و به خصوص در شرایط فعلی که بسیاری از والت ها و اکسچنج ها اقدام به تحریم کاربران ایرانی کرده و همچنین دارایی های آن ها را بلوکه کرده اند، خلا یک والت و اکسچنج ویژه tether احساس میشود. بنابراین تصمیم داریم نیل را به عنوان پلتفرمی جهت نگهداری و همچنین ترید تتر معرفی کنیم.

نیل، والت و اکسچنج تتر (ERC20)

نیل به عنوان اولین اکسچنج غیرمتمرکز ایرانی، زیرساخت لازم برای ذخیره سازی و همچنین خرید و فروش ارزهای دیجیتال متنوع را فراهم کرده است. و یکی از مهم ترین ارزهای دیجیتال مورد پوشش این پلتفرم tether میباشد.

نیل از شبکه بلاکچین اختصاصی برای پردازش تراکنش های ارز دیجیتال استفاده میکند و به همین دلیل ضمن افزایش سرعت تراکنش ها و کاهش کارمزدها، فضای امنی جهت نگهداری و همچنین تبدیل ارزهای دیجیتال فراهم کرده است.

شما میتوانید ضمن نگهداری tether در کیف پول نیل، هر زمان این ارز دیجیتال را به سایر ارزهای دیجیتال تبدیل کرده و یا حتی در مارکت تومان عرضه کرده و معادل ریالی آن را در حساب خود دریافت نمایید. همچنین نیل امکان نقل و انتقال tether به حساب دیگران را نیز فراهم کرده است.

نگهداری تتر در نیل

پس از عضویت در نیل و دریافت سید، کافی است به بخش “کیف پول شما” رفته و از گزینه های کنار ارز دیجیتال tether بر روی واریز کلیک نمایید. در صفحه جدید آدرس کیف پول تتر شما قابل دسترس است که به آسانی میتوانید جهت دریافت tether از دیگران مورد استفاده قرار دهید.

کیف پول تتر tether (USDT)
کیف پول تتر tether (USDT)

انتقال تتر در نیل

قابلیت انتقال داخلی نیل به کاربران خود اجازه میدهد که این ارز دیجیتال را بین یکدیگر مبادله نمایند. کارمزد انتقال داخلی در نیل صفر بوده و کاربران میتوانند به آسانی و بدون هیچ هزینه اضافی این ارز را انتقال دهند.

ترید تتر در نیل

اکسچنج نیل امکان ترید جفت ارزهای مختلف را برای کاربران فراهم کرده است و به مرور تعداد جفت ارزها و تنوع ارزهای دیجیتال نیز بیشتر خواهد شد. در حال حاضر جفت ارزهای USDT/BTC، USDT/ETH، USDT/DOGE، USDT/BCH در مارکت نیل پذیرش شده اند و سایر جفت ارزهای تتر نیز در حال اضافه شدن میباشند.

کیف پول تتر tether (USDT)

نقد کردن تتر در نیل

مارکت ریالی USDT امکان خرید و فروش تتر با تومان را ایجاد کرده است تا کاربران در محیطی امن و به آسانی به خرید و فروش تتر بپردازند. کاربران میتوانند دقیقا به قیمت مد نظر خود سفارش خرید و یا فروش تتر را در بازار نیل ثبت نمایند.

آدرس نیل: neel.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس